Celostatní program

stále je co zlepšovat...

 

Proč neprošla novela exekučního řádu?

Poslanci Ústavně právního výboru Poslanecké sněmovny odmítli princip takzvané teritoriality exekutorů. Ten měl zamezit absurdním případům, kdy dlužník má svého exekutora na druhém konci republiky. Je možné poslance o přínosech teritoriality ještě přesvědčit? To vše se dozvíte na portálu Českého rozhlasu:

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/novela-rad-exekuce-poslanci-ano-exekutorska-komora_2009291938_tzr?fbclid=IwAR1yT9YvAIjybGZ3zTBrXfHt7pXIIbETDpdsuAT3ADRJrwr7GYnftv7B5-0


Vážení návštěvníci webových stránek,
celostátní program bude představen v co nejbližší době v souvislosti s konáním celostátní programové konference strany VIZE - národní socialisté (12. a 13. září 2020). Naší snahou je do budoucna působit v rámci celého území České republiky.

Děkujeme za pochopení.

Krajský program pro volby do Ústeckého kraje 2020´ naleznete na těchto stránkách:
https://www.vizens.cz/program2/

Ústecký kraj má na víc! Pokud chcete tedy podpořit naši kandidátku, ale hlavně programové priority, se kterými jdeme do voleb v rámci Ústeckého kraje (viz.  https://www.vizens.cz/program2/ )   pak nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu:  sekretariat@vizens.cz. Děkujeme

Malebnost Jihočeského kraje.

Pokud s námi chcete podporovat malebnost jihočeské krajiny, její kulturní, duchovní dědictví a rozvíjet tento region prostřednictvím společného programu, neváhejte se nám ozvat prostřednictvím e-mailové adresy:
jihocesky-kraj@vizens.cz
Děkujeme